Sezen Eczanesi

Sezen Eczanesi

  • Bolu - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 03742151727 03742151727
  • Karamanlı Mah. İsmetpaşa Cad. No:88/11 Merkez/Bolu
(0)
Ata Eczanesi

Ata Eczanesi

  • Bolu - Merkez
  • tarihinde nöbetçi
  • 03742702880 03742702880
  • Sağlık Mh.Dodurga Cd.Kutlu Apt.No:57 (Çağsu Hastanes Karşısı)...
(0)

5 Aralık 2021 Pazar Bolu Merkez Nöbetçi Eczaneleri

Bolu ili Merkez ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bolu Merkez Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bolu Merkez nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bolu Merkez nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Merkez ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Merkez ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bolu Merkez Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Merkez Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Merkez Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Merkez nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Merkez ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Merkez nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Merkez ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bolu İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bolu ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mudurnu Nöbetçi Eczaneleri

Bolu Mudurnu Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Mudurnu nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Yeniçağa Nöbetçi Eczaneleri

Bolu Yeniçağa Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yeniçağa nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Gerede Nöbetçi Eczaneleri

Bolu Gerede Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Gerede nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kıbrıscık Nöbetçi Eczaneleri

Bolu Kıbrıscık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kıbrıscık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.