Bolu Yeniçağa Ayçıçegı Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 16 sa önce
Ayçıçegı Eczanesi logo
Ayçıçegı Eczanesi logo

Ayçıçegı Eczanesi

0
(0)

Bolu Yeniçağa Ayçıçegı Eczanesi. Nöbetçi Ayçıçegı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ayçıçegı Eczanesi Bolu ili Yeniçağa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayçıçegı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayçıçegı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayçıçegı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayçıçegı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayçıçegı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Ağustos 2022 Çarşamba Bolu Yeniçağa Nöbetçi Ayçıçegı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayçıçegı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayçıçegı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayçıçegı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayçıçegı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayçıçegı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayçıçegı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayçıçegı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayçıçegı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bolu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bolu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Nur Eczanesi

Bolu Mudurnu Nur Eczanesi. Nöbetçi Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Doğal Eczanesi

Bolu Merkez Doğal Eczanesi. Nöbetçi Doğal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ebrar Eczanesi

Bolu Yeniçağa Ebrar Eczanesi. Nöbetçi Ebrar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Emir Eczanesi

Bolu Mengen Emir Eczanesi. Nöbetçi Emir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.