Bolu Merkez Bahçelıevler Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 14 sa önce
Bahçelıevler Eczanesi logo
Bahçelıevler Eczanesi logo

Bahçelıevler Eczanesi

0
  • Bolu - Merkez
  • 03742128510
  • Bahçelıevler Mah.Yunus Emre Sok.No:59/A E-5 Kenarındaki Gürkan Kuruyemiş Binasının Arka Sokağı Merkez/Bolu
  • 140
  • Yorum Yap
(0)

Bolu Merkez Bahçelıevler Eczanesi. Nöbetçi Bahçelıevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bahçelıevler Eczanesi Bolu ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bahçelıevler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bahçelıevler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bahçelıevler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bahçelıevler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bahçelıevler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Bolu Merkez Nöbetçi Bahçelıevler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bahçelıevler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bahçelıevler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bahçelıevler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bahçelıevler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bahçelıevler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bahçelıevler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bahçelıevler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bahçelıevler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bolu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bolu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bolu Eczanesi

Bolu Merkez Bolu Eczanesi. Nöbetçi Bolu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nur Eczanesi

Bolu Mudurnu Nur Eczanesi. Nöbetçi Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Serap Eczanesi

Bolu Kıbrıscık Serap Eczanesi. Nöbetçi Serap Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Doğal Eczanesi

Bolu Merkez Doğal Eczanesi. Nöbetçi Doğal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.