Son Güncelleme: 24 dk önce
Kılıçarslan Eczanesi logo

Kılıçarslan Eczanesi


0
  • Bolu - Merkez
  • 03742021213
  • KILIÇARSLAN MAH.155 SOK.NO:16/B Semazen Etli Ekmek Karşısı,Otogar ve Özdilek Avm Yolu Üzeri
  • 305
  • Yorum Yap
(0)

Merkez ilçesi (Bolu) Kılıçarslan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Kılıçarslan Eczanesi Bolu ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kılıçarslan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kılıçarslan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kılıçarslan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kılıçarslan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kılıçarslan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

16 Temmuz 2024 Salı Bolu Merkez Nöbetçi Kılıçarslan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kılıçarslan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kılıçarslan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kılıçarslan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kılıçarslan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kılıçarslan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kılıçarslan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kılıçarslan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kılıçarslan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bolu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bolu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gülden Eczanesi

Merkez ilçesi (Bolu) Gülden Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bolu Eczanesi

Merkez ilçesi (Bolu) Bolu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sıfa Eczanesi

Göynük ilçesi (Bolu) Sıfa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çamlıbel Eczanesi

Gerede ilçesi (Bolu) Çamlıbel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.