Son Güncelleme: 16 sa önce
Örnekbaş Eczanesi logo

Örnekbaş Eczanesi


0
  • Bolu - Merkez
  • 03742201010
  • Beşkavaklar, Necdet Gören Cd. nO:18/a, 14300 Merkez/Bolu Beşkavaklar mah. necdet gören cad. no: 18/ a
  • 1652
  • Yorum Yap
(0)

Merkez ilçesi (Bolu) Örnekbaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Örnekbaş Eczanesi Bolu ili Merkez İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Örnekbaş Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Örnekbaş Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Örnekbaş Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örnekbaş Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Örnekbaş Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

16 Temmuz 2024 Salı Bolu Merkez Nöbetçi Örnekbaş Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Örnekbaş Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Örnekbaş Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Örnekbaş Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Örnekbaş Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Örnekbaş Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Örnekbaş Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Örnekbaş Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Örnekbaş Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bolu İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bolu ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çamlıbel Eczanesi

Gerede ilçesi (Bolu) Çamlıbel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nur Eczanesi

Mudurnu ilçesi (Bolu) Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Emir Eczanesi

Mengen ilçesi (Bolu) Emir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ipek Eczanesi

Merkez ilçesi (Bolu) Ipek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.